Aurora Moon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...mersz szeretni akár az életed árán is? Merj, és olyan kalandban lesz részed, mik csak az álmaidban léteztek... eddig...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Testvéroldalak
free forum


free forum

Ajánlott Linkek
Szabályok
Karakteralkotás

 

 ..Sam Uley..

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Join date : 2009. Nov. 16.
Hozzászólások száma : 268

..Sam Uley.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: ..Sam Uley..   ..Sam Uley.. I_icon_minitimeVas. Nov. 22, 2009 10:19 am

Sam

Örülök, hogy végre a köreinkben köszönthetem az Alfát is, és hogy ilyen szép kis előtörténettel, az külön öröm. Tehát Elfogadva és üdv közöttünk. Kellemes időtöltést és probléma mentes falkát kívánok Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://auroramoon.hungarianforum.com
Sam Uley
Vérfarkas/Alfa
Sam Uley


Join date : 2009. Nov. 22.
Hozzászólások száma : 207
Rang : Alfa
Tartózkodási hely : La Push

..Sam Uley.. Empty
TémanyitásTárgy: ..Sam Uley..   ..Sam Uley.. I_icon_minitimeVas. Nov. 22, 2009 9:49 am

..Sam Uley.. X2-1

Sam Uley
..Sam Uley.. Chaske_Spencer


~ TELJES NÉV: Sam Uley
~ BECENÉV: Sam
~ KOR: 19
~ NEM: férfi
~ FAJ: vérfaras
~ SZÜLETÉSI HELY: La Push
~ SZÜLETÉSI IDŐ: 1987. március 21.
~ CSALÁD:
- apa: Joshua Uley (eltűnt)
- anya: Samantha Morgan (meghalt)
- testvér(ek): Elisabeth Uley

~ Első átalakulásom: 16 évesen
~ Bevésődés: Emily Young, de majd később Leah

..Sam Uley.. X3-1


~ ELŐTÖRTÉNET:
1987. március 21-én születtem egy indián rezervátumban Samantha és Joshua második gyermekeként.Az első gyermek a családban Beth, aki csak egy évvel idősebb nálam.
Együtt nőttünk fel, de amíg én megpróbáltam a szüleimnek megfelelni, Beth egyáltalán nem vette figyelembe a szabályokat és az se hogy mit gondolnak róla a szüleink. Sokszor vitatkoztak is apával, így néha mi is sokszor összekaptunk.Én mindig is ügysebb voltam és okosabb, de ettől függetlenül szerettem a nővérem, még az öntörvényűségével együtt is.Bár igazán értett hozzá hogy hozzon ki a sodromból.
Sok időt töltöttem Bethel, Jacobbal és Paullal is. Apropó Paul, az apja és az apám nagyon jó barátok voltak, és a törzsi tanács tagjai voltak.Nagyon szerettem volna apám nyomdokaiba lépni és a törzsi tanács tagjává válni.Egy nap anyám meghalt egy nyamvadt meghibásodás miatt. Beleszaladt az árokba, és amikor megtudtam a gyászhírt, csak magamat emésztettem a történtek miatt. Végül apánk mondta el Bethnek is mi történt anyuval, mert én szólni sem bírtam semmit. Nagyon megviselt minket ez a rettenetes gyászhír, és ezt követően Beth egyre inkább elkallódott én meg csak a dolgaimba temetkeztem bele.
Még mindig apát tartottam szem előtt, meg azt hogy jó eredményeim legyenek. Beth "megbetegedett" így én apám jó barátjánál töltöttem napjaim, később kiderült számomra hogy Beth ekkor változott át. Egy év múlva apám eltűnt, a nővérem elköltözött anyám nővéréhez Londonba és ott fejezte be az iskolát, én meg Billy nyakán maradtam. Ő nevelt fel, apám után ő volt a második példaképem. Paul-lal olyan volt a kapcsolatunk, mint a testvéreké.
Bethel folyamatosan tartottam a kapcsolatot, még az átváltozásomról is tudott.
De a rezervátumi barátaink elfelejtették őt, a falka vezér pedig én lettem, mivel én változtam át először. Hamarosan kijárom az iskolát, és Beth állítólag visszajön.

~ JELLEM: Mindig a falka érdekeit tartja szem előtt. Megvédi a társait a bajtól és a problémáktól. Nyugodt természetű, diplomatikus személyiség. Olyan mint egy vulkán, aki évekig szunnyad majd kitőr. Sok mindent képes lenyelni, de egy idő után begurul, és akkor isten mentse a dühe okozóját. Ettől függetlenül eléggé türelmes, és csak a nővére tudja 2 percen belül felhúzni.

~ KINÉZET: Rövid,fekete haja van és sötét barna szemei. Társaihoz képest eléggé magas és nagyon izmos. Farkasként alapból szürke bundája van, hátán végig fut egy fekete csík, a nyaka körül és a hasán fehér a szőrzete.Sűrű bundája mellett, a vicsora tekintélyt parancsoló!


..Sam Uley.. X1-4


~ Mit szeret: pihenni, de nincs rá sok ideje
~ Mit nem szeret: a sok problémát és az engedetlenséget
~ Hobbik: foci
Vissza az elejére Go down
 
..Sam Uley..
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sam és Beth Uley otthona
» Elisabeth Uley (Beth)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Aurora Moon :: Karakterek :: Elfogadott karakterek :: Vérfarkasok-
Ugrás: